ANGLICKÝ MARATON

Jednou za 14 dní v nedělní podvečer se můžete učit angličtinu v ANGLICKÉM MARATONU.

Za 90 minut probereme různá témata, praktické fráze, slovíčka apod. Zúčastnit se můžete živě nebo ze záznamu. Můžete psát komentáře a dostávat zpětnou vazbu. Neváhejte využít této možnosti učit se z pohodlí svého domova.

V průběhu podzimu 2023 bych vás ráda provedla angličtinou z úrovně A2 do úrovně B1.

Maraton je určený pro mírně pokročilé.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN:

Další maraton proběhne v neděli 26. listopadu v 18:00.

Tentokrát se spojíme prostřednictvím ZOOMu, bude tedy pro vás možnost odpovídat ústně a zapojit se do konverzačních cvičení.

Mějte prosím tedy k dispozici mikrofon a kameru. Pokud nebudete chtít, není nutné kameru zapínat, je to však příjemné pro všechny zúčastněné strany a ukazujeme si tak vzájemný respekt. (Většina PC i mobilů má vestavěné).

CO PROBEREME?

🏃 Jako vždy začneme rozvičkou, aby nás angličtina bavila

🏃 Probereme téma NEMOCI A ZDRAVÍ

🏃 Nacvičíte si rozhovor u lékaře

🏃 Koukneme na modální slovesa

MARATON MŮŽETE SLEDOVAT I ZE ZÁZNAMU, PŘÍSTUP K JEHO NAHRÁVCE VÁM ZŮSTÁVÁ NAVŽDY.

Informace k připojení obdržíte e-mailem před konáním maratonu.

Maraton se bude nově konat na platformě ZOOM, kde můžete klást své dotazy ústně, odpovídat a zapojit se do konverzačních cvičení. . Můžete používat i kameru, ale nemusíte. Tentokrát se spojíme prostřednictvím ZOOMu, bude tedy pro vás možnost odpovídat ústně a zapojit se do konverzačních cvičení.

Za maraton účtuji malý poplatek ve výši 79,- Kč, abyste byli motivováni se ho opravdu zúčastnit až do konce a vytěžili z něj co nejvíce.

PRO KOHO JE MARATON URČENÝ?

Vaše úroveň je mírně pokročilý.

Líbí se vám projekt CzEnglish.cz? Učíte se pravidelně z mých videí a dalších materiálů? Můžete ho podpořit, ve formuláři najdete možnost přispět. Děkuji

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.