✨ ADVENT S ANGLIČTINOU ✨

Věnujete se angličtině celý rok a chtěli byste si v prosinci odpočinout od nových věcí? Spíše se věnovat tomu, co už umíte? Přesto byste do roku 2024 rádi vstoupili s lepší angličtinou?

* Zvu vás na ADVENT S ANGLIČTINOU.

Kdy? ** 1 . – 24. prosince 2023

Jak? ** Každý den pro vás bude připravené krátké video, ve kterém si vysvětlíme nějakou častou chybu v angličtině. To vám pomůže do nového roku vstupovat s lepší angličtinou.

Kde? ** V průběhu adventu obdržíte e-mailem každý den nové video. Videí bude celkem 24. Témata se budou lišit, společné však budou mít práci na nějaké nějaké časté chybě.

Příklad jednoho adventního „okénka“ zkoukněte zde:

Proč? ** Vaše angličtina v novém roce pokvete 🌷

Cena? 360,- Kč

ADVENT 2022

Podobný adventní kalendář jsem tvořila již v loňském roce. V objednávce máte možnost si ho také zakoupit. Můžete se tak učit v době adventu rovnou dvakrát.

PODPOŘTE PROJEKT CZENGLISH.CZ

Učíte se po celý rok z projektu CzEnglish a materiály pro vás přínosné? Tvořím pro vás velké množství materiálů zdarma, především videa a reels na YouTube. Pokud byste projekt CzEnglish podpořit finančně, budu vděčná za finanční příspěvek dle vašeho uvážení. Příspěvek můžete přidat k objednávce ADVENTU S ANGLIČTINOU.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.